Członkowie

Spis członków TOP KORAB

Członkowie wspierający

Lp.Nazwa firmy Staż od
1Narodowe Muzeum Morskie 17.06.2013
2Damen Marine Components Gdańsk 01.06.2004

Członkowie honorowi

Lp.Imię i Nazwisko
1Stefan Manitius
2Lech Kobyliński
3Piotr Soyka
4Danuta Świerkosz-Miądlikowska

Spis członków TOP KORAB Regionu Gdańskiego

Lp.Imię i Nazwisko Staż od
1Bogumił Banach 01.07.1992
2Alicja Bera 27.03.2019
3Paweł Bianga 23.02.2012
4Natalia Bollin 01.03.2018
5Andrzej Bomerski 01.01.2012
6Michał Branczewski 05.03.2014
7Karina Brzoskowska 21.02.2013
8Jerzy Bunikowski 01.07.2009
9Robert Bursiewicz 16.03.2017
10Michał Burzycki 21.02.2013
11Jerzy Cegła 12.12.2013
12Tadeusz Chruściel 27.01.2011
13Ewelina Ciba 23.02.2012
14Jakub Ciecierski 4.03.2014
15Andrzej Czerski 01.02.2006
16Jerzy Czuczman 01.04.1994
17Krzysztof Dendor 24.11.2011
18Piotr Doerffer 02.01.2019
19Marian Dołęga 01.09.2004
20Tomasz Domański 23.02.2012
21Krystian Dyczko 10.06.2019
22Przemysław Dysarz 24.11.2005
23Marek Dzida 01.10.2008
24Piotr Dzida 01.11.1998
25Wojciech Fiłonowicz 19.03.2015
26Kazimierz Fink 01.03.2005
27Miłosz Frąckowiak 01.07.1992
28Magdalena Gaca 21.02.2013
29Hossein Ghaemi 12.12.2013
30Rafał Gierasimczyk 05.04.2018
31Sławomir Gieroń 01.06.2006
32Krzysztof Gockowski 01.06.2001
33Blanka Golecka 19.03.2015
34Adam Goławski 18.03.2013
35Paweł Goławski 24.10.2013
36Zbigniew Górski 01.02.1994
37Józef Górzyński 01.01.1993
38Piotr Grzybowski 14.11.2013
39Anna Harańczyk 24.11.2011
40Bartosz Jakubowski 16.03.2017
41Piotr Grzegorz Jałowski 30.11.2006
42Gerard Jasiński 01.04.1998
43Andrzej Jasionowski 14.01.2010
44Jacek Jastrzębski 16.03.2016
45Tadeusz Jastrzębski 22.05.2013
46Kazimierz Józefiak 01.07.1992
47Michał Jusyk 24.11.2005
48Karol Kasprzyk 01.04.2018
49Katarzyna Karasińska 27.03.2019
50Ireneusz Karaśkiewicz 16.12.2009
51Janusz Kawiak 04.06.2015
52Mateusz Kilkowski 27.03.2019
53Andrzej Kniażycki 03.10.1993
54Lech Kobyliński 01.07.1992
55Krzysztof Kopczyk 05.04.2018
56Tadeusz Koronowicz 01.07.1992
57Janusz Kozak 12.12.2013
58Andrzej Koznowski 01.09.2001
59Przemysław Krata 01.04.2018
60Andrzej Krupa 01.02.1994
61Juliusz Kruszewski 01.07.1992
62Augustyn Kubiak 01.07.1992
63Witold Kuszewski 01.01.1993
64Henryk Lasociński 01.03.2002
65Janusz Lemski 26.03.2006
66Jerzy Litwin 01.01.1994
67Agnieszka Maczyszyn 19.12.2018
68Włodzimierz Majewski 01.07.1992
69Stefan Manitius 01.07.1992
70Piotr Markus 01.10.1999
71Piotr Mateusz 16.03.2016
72Jan Meissner 01.07.1992
73Lech Milewicz 13.02.2014
74Marta Nowacka 16.03.2016
75Monika Ogórek 22.10.2018
76Agata Ołdakowska-Gruchała 16.03.2017
77Katarzyna Pastwa 16.03.2017
78Zygmunt Paszota 28.04.2013
79Olgierd Pawłowski 01.01.1997
80Henryk Pelpliński 21.12.2018
81Agnieszka Piekło 19.03.2015
82Andrzej Pilecki 01.05.2003
83Tomasz Płotka 22.10.2015
84Lidia Prądzyńska 01.12.1992
85Anna Pruszko 04.05.2018
86Jarosław Pyrgiel 24.11.2011
87Andrzej Rachwalski 01.10.1999
88Maciej Reichel 2.11.2016
89Kamil Rogowski 27.03.2019
90Magdalena Rudnicka 01.09.2004
91Mirosław Rybczyński 01.01.1993
92Antoni Rylke 14.11.2013
93Alicja Sabady 16.03.2017
94Leszek Samson 16.03.2016
95Julita Sargun 16.03.2017
96Marcin Skrzyński 29.01.2009
97Stanisław Sobczak 20.10.2010
98Krzysztof Socha 06.01.2010
99Jakub Sokołowski 05.03.2014
100Piotr Soyka 01.07.1992
101Zbigniew Strzyżewski 01.03.1998
102Tadeusz Szczęsny 16.06.2011
103Andrzej Szponar 01.01.1993
104Artur Szwarc 01.02.2018
105Danuta Świerkosz-Miądlikowska 01.03.1993
106Józef Tymuła 01.07.1992
107Wiesław Wełnicki 01.07.1992
108Tomasz Werchowicz 05.03.2014
109Stefan Wesołowski 01.06.1999
110Eugeniusz P. Wierzchowski 01.07.1992
111Bartłomiej Wodniak 24.05.2012
112Stanisław Wojtysiak 01.06.1993
113Krzysztof Wróbel 05.03.2014
114Adam Zienkiewicz 01.06.1997
115Jerzy Zubrzycki 01.03.2004
116Cezary Żrodowski 01.07.2009

Spis członków TOP KORAB Regionu Szczecinskiego

Lp.Imię i Nazwisko Staż od
1Tomasz Abramowski 01.06.1998
2Tadeusz Graczyk 15.12.1994
3Tadeusz Jastrzębski 01.07.1992
4Jan Jęczkowski 01.07.1992
5Janusz Kaup 2005
6Zygmunt Krysiński 01.06.2001
7Agata Krystosik-Gromadzińska 18.12.2000
8Andrzej Ledworowski 01.04.1998
9Zbigniew Łosiewicz 01.10.1999
10Janusz Malewski 01.07.1992
11Marek Molewicz 01.07.1992
12Piotr Nikończuk 03.07.2003
13Ziemowit Olejnik 17.01.2002
14Henryk Ramęda 14.12.2000
15Krystyna Sanecka 01.07.1992
16Adam Stępniak 01.07.1992
17Stanisław Szybiak 01.07.1992
18Lech Tołkacz 01.07.1992
19Wojciech Wilpiszewski 2005
20Ireneusz Wołoszyn 01.09.1999
21Wojciech Zeńczak 01.03.1995
22Arkadiusz Zmuda 14.11.2003
23Stefan Żmudzki 01.07.1992

Dodaj komentarz