Członkowie

Spis członków TOP KORAB

Członkowie wspierający

Lp.Nazwa firmy Staż od
1Narodowe Muzeum Morskie 17.06.2013
2Damen Marine Components Gdańsk 01.06.2004
3Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWE 01.01.2008

Członkowie honorowi

Lp.Imię i Nazwisko
1Sławomir Skrzypiński – Honorowy Przewodniczący TOP Korab
2Stefan Manitius
3Lech Kobyliński
4Piotr Soyka
5Danuta Świerkosz-Miądlikowska

Spis członków TOP KORAB Regionu Gdańskiego

Lp.Imię i Nazwisko Staż od
1Bogumił Banach 01.07.1992
2Alicja Bera 27.03.2019
3Paweł Bianga 23.02.2012
4Natalia Bollin 01.03.2018
5Andrzej Bomerski 01.01.2012
6Michał Branczewski 05.03.2014
7Karina Brzoskowska 21.02.2013
8Jerzy Bunikowski 01.07.2009
9Robert Bursiewicz 16.03.2017
10Michał Burzycki 21.02.2013
11Jerzy Cegła 12.12.2013
12Tadeusz Chruściel 27.01.2011
13Ewelina Ciba 23.02.2012
14Jakub Ciecierski 4.03.2014
15Andrzej Czerski 01.02.2006
16Jerzy Czuczman 01.04.1994
17Iwona Demkowska 25.02.2011
18Krzysztof Dendor 24.11.2011
19Piotr Doerffer 02.01.2019
20Marian Dołęga 01.09.2004
21Tomasz Domański 23.02.2012
22Przemysław Dysarz 24.11.2005
23Marek Dzida 01.10.2008
24Piotr Dzida 01.11.1998
25Wojciech Fiłonowicz 19.03.2015
26Kazimierz Fink 01.03.2005
27Miłosz Frąckowiak 01.07.1992
28Magdalena Gaca 21.02.2013
29Hossein Ghaemi 12.12.2013
30Sławomir Gieroń 01.06.2006
31Krzysztof Gockowski 01.06.2001
32Blanka Golecka 19.03.2015
33Adam Goławski 18.03.2013
34Paweł Goławski 24.10.2013
35Zbigniew Górski 01.02.1994
36Józef Górzyński 01.01.1993
37Piotr Grzybowski 14.11.2013
38Anna Harańczyk 24.11.2011
39Bartosz Jakubowski 16.03.2017
40Piotr Grzegorz Jałowski 30.11.2006
41Gerard Jasiński 01.04.1998
42Andrzej Jasionowski 14.01.2010
43Tadeusz Jastrzębski 22.05.2013
44Kazimierz Józefiak 01.07.1992
45Michał Jusyk 24.11.2005
46Karol Kasprzyk 01.04.2018
47Katarzyna Karasińska 27.03.2019
48Ireneusz Karaśkiewicz 16.12.2009
49Janusz Kawiak 04.06.2015
50Mateusz Kilkowski 27.03.2019
51Andrzej Kniażycki 03.10.1993
52Lech Kobyliński 01.07.1992
53Tadeusz Koronowicz 01.07.1992
54Janusz Kozak 12.12.2013
55Andrzej Koznowski 01.09.2001
56Przemysław Krata 01.04.2018
57Andrzej Krupa 01.02.1994
58Juliusz Kruszewski 01.07.1992
59Augustyn Kubiak 01.07.1992
60Witold Kuszewski 01.01.1993
61Henryk Lasociński 01.03.2002
62Ryszard Lech 01.07.1992
63Janusz Lemski 26.03.2006
64Jerzy Litwin 01.01.1994
65Agnieszka Maczyszyn 19.12.2018
66Włodzimierz Majewski 01.07.1992
67Stefan Manitius 01.07.1992
68Piotr Markus 01.10.1999
69Jan Meissner 01.07.1992
70Lech Milewicz 13.02.2014
71Monika Ogórek 22.10.2018
72Agata Ołdakowska-Gruchała 16.03.2017
73Katarzyna Pastwa 16.03.2017
74Zygmunt Paszota 28.04.2013
75Olgierd Pawłowski 01.01.1997
76Henryk Pelpliński 21.12.2018
77Agnieszka Piekło 19.03.2015
78Andrzej Pilecki 01.05.2003
79Tomasz Płotka 22.10.2015
80Lidia Prądzyńska 01.12.1992
81Jarosław Pyrgiel 24.11.2011
82Andrzej Rachwalski 01.10.1999
83Maciej Reichel 2.11.2016
84Kamil Rogowski 27.03.2019
85Magdalena Rudnicka 01.09.2004
86Mirosław Rybczyński 01.01.1993
87Antoni Rylke 14.11.2013
88Alicja Sabady 16.03.2017
89Julita Sargun 16.03.2017
90Marcin Skrzyński 29.01.2009
91Sławomir Skrzypiński 01.07.1992
92Stanisław Sobczak 20.10.2010
93Krzysztof Socha 06.01.2010
94Jakub Sokołowski 05.03.2014
95Piotr Soyka 01.07.1992
96Zbigniew Strzyżewski 01.03.1998
97Tadeusz Szczęsny 16.06.2011
98Andrzej Szponar 01.01.1993
99Artur Szwarc 01.02.2018
100Danuta Świerkosz-Miądlikowska 01.03.1993
101Józef Tymuła 01.07.1992
102Wiesław Wełnicki 01.07.1992
103Tomasz Werchowicz 05.03.2014
104Stefan Wesołowski 01.06.1999
105Eugeniusz P. Wierzchowski 01.07.1992
106Bartłomiej Wodniak 24.05.2012
107Stanisław Wojtysiak 01.06.1993
108Krzysztof Wróbel 05.03.2014
109Adam Zienkiewicz 01.06.1997
110Jerzy Zubrzycki 01.03.2004
111Cezary Żrodowski 01.07.2009

Spis członków TOP KORAB Regionu Szczecinskiego

Lp.Imię i Nazwisko Staż od
1Tomasz Abramowski 01.06.1998
2Tadeusz Graczyk 15.12.1994
3Tadeusz Jastrzębski 01.07.1992
4Jan Jęczkowski 01.07.1992
5Janusz Kaup 2005
6Zygmunt Krysiński 01.06.2001
7Agata Krystosik-Gromadzińska 18.12.2000
8Andrzej Ledworowski 01.04.1998
9Zbigniew Łosiewicz 01.10.1999
10Janusz Malewski 01.07.1992
11Marek Molewicz 01.07.1992
12Piotr Nikończuk 03.07.2003
13Ziemowit Olejnik 17.01.2002
14Henryk Ramęda 14.12.2000
15Krystyna Sanecka 01.07.1992
16Adam Stępniak 01.07.1992
17Stanisław Szybiak 01.07.1992
18Lech Tołkacz 01.07.1992
19Wojciech Wilpiszewski 2005
20Ireneusz Wołoszyn 01.09.1999
21Wojciech Zeńczak 01.03.1995
22Arkadiusz Zmuda 14.11.2003
23Stefan Żmudzki 01.07.1992

Dodaj komentarz